sobota, 6 czerwca 2009

Wielki piknikowy dzień!!!
Piękna pogoda i piękny dzień.Dzień wydarzeń piknikowych.Kępa potocka oblegana dziś przez przyjaciół i rodzinę zbierających pieniążki,roznoszących ulotki i zapraszających na koncert.Nie mogę uwierzyć że ludzie mają w sobie tyle siły i dobrych chęci że bez mrugnięcia okiem angażują się w to całe "zamieszanie".A jednak to dzieje się naprawdę.Ja jestem,tu i teraz, żyję i zrobię wszystko by żyć długo...Duże pozytywne emocje mnie czekają w ten piknikowy dzień.Dużo wzruszeń i miłych chwil.Jadę pomagać tym co pomagają!!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na pikniki na Kępie Potockiej-jeden Olimpijski a drugi Urodzinowy-Mamastudio obchodzi 8 jubileusz( związku z akcją charytatywną "Sprzątnij Śmieciucha" odbędzie się na nim loteria z nagrodami!!!).Do zobaczenio-usłyszenia! :)

MamastudioOpenAir! czyli tradycyjny piknik na trawie z okazji 8 urodzin mamastudio i miedzynarodowego dnia matki.Odbedzie sie na Kepa Potockiej na Zoliborzu. Uwaga! Tym razem na odcinku Bielanskim, na rogu ul. Podleśnej i Gwiaździstej.

4 komentarze:

Studentka Dramaterapii Londyn pisze...

Pozytywne myślenie 4U

http://www.youtube.com/watch?v=1bkQnvbTTUc

Unknown pisze...

wystawialiśmy się na Pikniku i spróbujemy pomóc www.pspnd.pl

3maj się !!!

Prunia pisze...

Kuuuurcze dzięki!Uwielbiam Wasz sqad!:)

Unknown pisze...

Przed chwilą zobaczyłam Cię w TV i powiem szczerze, że jeszcze nie mogę dojść do siebie :)
Zarażasz ludzi optymizmem, a Wiara to chyba Twoje drugie imię!
Życzę Ci z całego serca powrotu do zdrowia.
Pamiętaj, że "Kiedy Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno." :)
Myślę, że po wypłacie będę mogła też pomóc Ci choć odrobinę od strony finansowej - Tobie te pieniądze bardziej się przydadzą.
Pozdrawiam ciepluchno :)

Prześlij komentarz