sobota, 26 września 2009

Wsparcie i Flakmecz!

Kochani! Chciałam Wam jasno i przejrzyście powiedzieć,że nadal wsparcie zarówno finansowe jak i emocjonalne będzie mi bardzo potrzebne.
Tak.Na 95% mam przerzuty do płuc.Małe,ledwo widoczne,ale tak należy traktować zmiany widoczne na obrazie CT.Pierwszy etap leczenia (operacja+naświetlania) niedługo będzie zakończony.Będę mogła wrócić do Polski by cieszyć się rodziną, przyjaciółmi...i dalszymi zmaganiami z chorobą (rak it bejbe!).Czeka mnie długa terapia farmakologiczna,liczne konsultacje w klinice Dana Farber w Bostonie,a w przyszłości musze liczyć się z perspektywą kolejnej ingerencji chirurgicznej,kolejne operacji jaką będzie wycięcie guzków z płuc.
Nie przewidywałam takiego scenariusza,chciałabym być zdrowa już teraz.Nie tak jednak ma wyglądać ta historia.
Dopóki będą we mnie najmniejsze komóreczki śmieciucha będę(naprawdę bardzo bardzo będę) potrzebowała Waszego wsparcia.Waszej pomocy i rozsyłania wici po świecie,że jest sobie mała (wysoka)istotka która dalej musi się leczyć,dalej jest chora na raka.

Pierwszą imprezą gwarantującą mi taką pomoc ma być właśnie flakmecz!

Pogromca internautów i headcoach artystów Olaf Lubaszenko,strzelający promieniami i błyskawicami Tomasz Zubilewicz,spokojny i stanowczy Radek Pazura,DeMon Marek Kościkiewicz,Batrek Obuchowicz,Bartek Topa,Cezary Kucharski(!),Sebastian Korsak,Kuba Tolak,kibicujący Zbychu Mistrzu Hołdys - Ci wszyscy wojownicy, i fantastyczna drużyna internautów prowadzona przez Andrzeja Strejlau -chcą pomóc mi w dalszej walce.W kolejnym etapie powrotu do zdrowia.W części mojego istnienia ,w której toczę bój na śmierć i życie.Choć pełny humoru,to jednak bardzo poważny.

Kochani jeśli chcecie dalej mnie wspierać,dalej towarzyszyć na tej wyboistej drodze (a razem jest o niebo łatwiej) przyjdźcie na mecz.Przyjdźcie i pokibicujcie wojownikom którzy zgodzili się mnie wesprzeć.Oglądajcie mecz na żywo jeśli być nie możecie.Odwiedzajcie bloga!I rzucajcie "cegiełkami " w te cholerne 20 guzków,co mi przyszło nosić w płucach!!!!!!!!!!

Organizatorzy FLAKMECZU byli na tyle obrotni, że zapewnili nawet transmisję on-line!!!Wielcy moi Śmieciuchowykopywacze,będę mogła na żywo śledzić Wasze poczynania!!!!Ściskać kciuki,śpiewać i kibicować!!!Juuuuu huuuuu!

TRANSMISJA ON-LINE

7 komentarze:

Unknown pisze...

jutro damy czadu Paulina. caly flakmeczowy team, tak dzisiaj zacwaniaczyl z szerokoscia bramek, ze goli padnie duzo.

czas sie klasc spac, bo bladym switem zaczynamy sprzatanie smieciucha

kuba

VOLVOFAN pisze...

Paula,

dzięki za wsparcie
jesteśmy z Tobą i gramy dla Ciebie

Internauci w gotowości!!!

Prunia pisze...

kolorowych,kolorowych kochani!

Magda T. pisze...

Paulina, jestem pewna że "akcja pomocowa":) będzie trwała tak długo jak będzie trzeba.ściskam.magda

Anonimowy pisze...

Hey!!!Powitać Pannę pragnę i cieplutko powiadomić iż wici regularnie o Panience wysyłam i we swym zakresie robię co mogę aby światełko od siebie przynieść...Szkoda że smieciuch ów nie w jako materialnej postaci jest to bym go zaraz orężem po grzbiecie potraktował...Ale jak on taki szpieg mały ,to ja mu mówię że i na takich śmiałków metody mamy i nie on ci pierwszy poległ w walce..
Rad bym kiedy Panienkę zobaczyć,lecz kto wie czy drogi kiedy się przetną nasze..?Narazie to dobrych myśli życzę!!!Protonów jaknajlepszych!!Pamietaj Damo że nie Sama jesteś,lecz z Tobą tysiące ludzi idą..
Bywaj aż nastepnym razem się odezwę!!
Glad Rycerz..Yours.

Agnieszka pisze...

Wspieram mocno cały czas.
Ściskam i pozdrawiam, już razem z Córeczką Anią:)

PatiZgr pisze...

Warto było trzymać kciuki i warto będzie je trzymać dalej!!! Ty Paula powinnas miec na drugie imię Nadzieja :) bo jest niej tyle w Tobie, że wystarczyłoby dla miliona ludzi :) zarażasz nią każdego kto wchodzi na tą stronę, lub słyszy o Tobie :) będzie dobrze zobaczysz :) pełen optymizm! Buuuuziak :*

Prześlij komentarz