wtorek, 16 marca 2010

USG.


Nieznaczne pogrubienie przyczepu mostkowego mięśnia mostkow-obojczykowo-sutkowego.Przerost błony maziowej w lewym stanwie mostkowo-obojczykowym z widocznymw badaniu PD wzmożonym unaczynieniem-obraz USG odpowiada najpewniej zmianom zapalnym.Ale że jestem chora na to co jestem wskazane RTG w celu oceny kości.Że w sensie dla świętego spokoju. :)
Powiem szczerze że szłam wydygana na to badanie.Głowa trochę trzęsła portkami bo pamiętała jak rok temu na badaniu usg biodra usłyszałam że mój mięsień wygląda jak ser szwajcarski....Zżarty przez guz.
No więc wielkie yeeee!Uspokoiłam się troszku,ale niestety muszę dziś podjechać do CO(buuuuu) i złapać jakiegoś doktórka co bym mogła z nim to skonsultować.I tylee!Dzieki za kciuczki ludki ludeczki!

10 komentarze:

Ewa pisze...

Wybierz sobie miłego doktorka aby przekazał Ci miłą wiadomość.
Trzymam mocno zaciśnięte kciuki.
Pozdrawiam.

Prunia pisze...

tiaaa.... :)

Bazylia pisze...

Pauluś!! trzymam kciuki, ściskam co niemiara!! pozdrawiam i jak zawsze czekam tylko na dobre wyniki, nie martw się, to na pewno jakiś przejściowy stan zapalny!, do miłego!
Maja

agula pisze...

Nie piszę nie mart się bo to łatwo powiedziec sama bardzo poważnie choruję na kręgosłup i mam problemy z okiem cudem widze więc tym bardziej ci kibicuje i trzymam mocno kciuki nawet nie wiesz jak :-)

PatiZgr pisze...

jak zawsze będzie dobrze! Anioły nad Tobą czuwają :) więc nie masz się co martwić :) :*

marko pisze...

Mysle ze to caly zastep dobrych aniolow ale tez i anioly ktore sa wsrod nas i to wcale nie zart

Mamma Arrabiata pisze...

Paula, nic, tylko... dobrze będzie, śpij spokojnie ;-)

Unknown pisze...

Trzymam kciuki, trzeba to sprawdzić.

Moje 1% podatku przekażę Tobie :)

Anonimowy pisze...

Ale mi wstyd...że się Glad Rycerz tak spóżnił..!!!! Zaś i ja dzień cały o Panienki UESGIE myślełem,jeno w domu nie przebywawszy......rozumiesz Panna....

Sprawdzisz co trza,rentgenem nawet i nic nie bój się...Za dużo nas tutaj żeby śmieciuch rade dał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G R. pozdrawia..

Unknown pisze...

Kciuki trzymam mocnooooooooo...i procencik przesyłam na leczenie Paulinki.

Prześlij komentarz