środa, 29 lipca 2009

KOCHANI OPERACJA 19 SIERPNIA.
JESZCZE TYLKO TROCHĘ A STANĘ PRZED REALNĄ SZANSĄ POWROTU DO ZDROWIA!
BRAKUJE 60 TYS ZIELONYCH $$$$$$!!! SZPITAL ZGODZIŁ SIĘ ROZPOCZĄĆ LECZENIE,MIMO BRAKUJĄCYCH PIENIĘDZY,
JUŻ JUŻ PRAWIE BLISKO O BĘDĘ MOGŁA SPOKOJNIE FINALIZOWAĆ SWÓJ PROCES ZDROWIENIA!!!ŚLIJCIE WICI GDZIE TYLKO SIĘ DA ,
WOŁAJCIE O POMOC DLA PAULI,BO ONA CHCE TYM ŚMIECIUCHEM TURNIEJ W BEJZBOLA...

POMÓŻCIE PROSZĘ WAS BARDZO,NAJBARDZIEJ W ŚWIECIE!
Zegarkowy dzień.
Nakręcona jak w zegarku po tych newsach chodzę,jak robocik jakiś, góry bym przenosić mogła,tylko tego kartofla ...wykopać tam gdzie trza. Fukierowskie klimaty zawiały dziś ponownie.Odwiedziłam swój pracowniczy dream team,a co,zarchiwizowałam nawet...Człowiek tęskni za ludźmi,z którymi się spędzało połowę swojego życia.Tęskni bo czy kłótnie czy radość to zawsze jednak razem.A jak razem to raźniej,łatwiej idzie sprostać ciężkim sprawom.Tęskni,bo jeden nieproszony gość zajmuje czasu większość,ale może może,może już niedługo Los pozwoli spędzać z Nimi więcej czasu.Chciałabym bardzo oj! Teraz działać trzeba ,zakasać rękawy czas,zdrowie potrzebne do jakichkolwiek planów,zdrowie zdrowie zdrowie,pielęgnacja ciałka trwa,a raczydło to niech...sobie idzie poprostu.Na inną planetę może.
Zanim się obejrzę,kolejna doba zlatuje,zaraz pstryk pyk myk,i za oceanem już będę,patrzeć jak wieloryby machją ogonkami i guzolcem wstreciucholcem tak w tenisika,pach! pach!.Ciach ciach!

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

Glad rycerz gdy tylko się dowiedział że już tak blisko do zebrania kwoty całej jest to zaraz z traktu zszedł, a że w pobliżu jest to zaraz ci on pisma do NASZYCH "rejdijoł stejszyn" porozsyłał co w stołecznym mieście szikagowie się znajdują...Mam nadzieję że może co szepną i "dutki" przez atlantyk na skrzydłach do Ciebie niewiasto polecą...Robi on nieborak co może i prośby śle jak "krejzi"i o zdanie inszych nie martwi się co onim powiedzą..pisma zaś śle na okrętke...co czasem jako natręctwo odebrane być może jest...Ale co tam toż to my pospolite ruszenie a rycerz najlepiej rozumie cóż to znaczy..świst piór za soba miec...ehhhh..Bywaj i cierpliwie czekaj a JA Ci mówię że bitwa onegdaj już wygraną jest!!!!!!!!!!!!

Anonimowy pisze...

pamietam okres wyczekiwania przed waznym zabiegiem w moim domu...pamietam zwiazane z nim nadzieje i dobrze pamietam jak pozytywnie mama byla nastawiona przed i po. i wiem jak wiele jej to dalo sil. Paula jestes wzorem dla mnie, wzorem pozytywnej walki i wytrwalosci! dziekuje!

Anonimowy pisze...

przelałam tyle ile mogłam. Trzymam za Ciebie kciuki MOCNO MOCNO MOCNO i pozdrawiam ze Śląska, Ola

Gosia pisze...

Jeszcze troche, jeszcze troszeczke i będzie ten tenis:) I wszystko inne:)

Unknown pisze...

3MAM KCIUKI !!!

Anonimowy pisze...

Trzymam kciuki Paula i życzę Ci tego turnieju w tenisowego bejzbola, z kartoflem w roli piłeczki z odrzutem na inną planetę ;-)

rima pisze...

no to super news:)

Unknown pisze...

Paula, KONIEECZNIE pisz na stronie, na 1miejscu, ILE jeszcze BRAKUJE.
To działa! Wierz mi.
Taki termometr, z dolarami, gdzie tysiąc po tysiącu będzie spadał..

Prześlij komentarz