piątek, 24 lipca 2009

Tydzień za nami.
Miłym akcentem słonko żegna piąteczek,a tym samym rozpoczyna kolejny weekend.Ja bateryjki doładowałam,wyniki badań już w poniedziałek (o rany będziemy czekać jak na kolejny odcinek mody na sukces! :) ) a tymczasem borym lasem pakuje swoją walizeczkę z witaminkami,kremikami i suplementami i jadę na nocne oglądanie filmów (pewnie znów wytrzymam do 23 lol :p).Jutro moje święto.Jak ktoś mi będzie śpiewał "sto lat" to chyba sobie nagram.To będzie moja tajna motywacja na czarne godziny-choć i takich uniknąć mam zamiar.
Czuję się wyśmienicie,słowo harcerza!Nawet coraz lepiej mi się chodzi(czesem jeszcze utykam).Coś normalnie czuje że ten gościu...że mu wstyd bardzo i że bardzo przeprasza,i że on tak sobie angielskim wyjściem poporstu...Ale i tak go nie lubimy!sio sio,mnie się tu nie tłumacz tylko kurcz się dalej,bez foszków okropnioszków,nie żartuje tyle ludzi na to czeka,a ja to już najbardziej:)
Ale żadnych nie ma ,taki jest plan a jak Prunia ma plan to nie ma przebacz!A co!

9 komentarze:

rikona pisze...

Czekam na kolejne wieści na temat wykurzania Pana Śmieciucha. No i oczywiście ciekawa jestem terminu operacji. Pozdrawiam gorąco!
Ri

Unknown pisze...

STO LAT STO LAT
NIECH ŻYJE ŻYJE NAM,
STO LAT STO LAT
NIECH ŻYJE ŻYJE NAM,
JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ
NIECH ŻYJE ŻYJE NAM
NIEEECH ŻYYYJE NAAM!
PAULA! :)

Bardzo bardzo bardzo mocno kciuki trzymam za Ciebie!

Anonimowy pisze...

No jakże mi wstyd żem trzeci pismo moje dostarczył!!Oj dam ja posłańcowi po łbie jak tylko wróci,pewnikiem się onegdaj w drodze do Panienki w jakimś wyszynku zatrzymał nicpoń...Ale cóż jak to mówią..lepiej póżno niż wcale.

STO LAT NAM ŻYJ PAULINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i natchnieniem bądż,aby pospolite ruszenia nie zamarły aby brać rycerska co robić miała a nie jeno w rabunku zajęcia szukała..
STO LAT W ZDROWIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez śmieciuchów żadnych,-niech i katar Cię omija,-niech kondycja sprzyja,-niech nie boli nawet szyja-niech nie czepia się angina-niech ta lista będzie długa-rzecze Glad rycerz... sługa!!

Dominika Peszko pisze...

Sto lat! Sto lat!
Niech żyje, żyje nam!
Sto lat! Sto lat!
Niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz! Jeszcze raz!
Niech żyje, żyje nam!
Niech żyje naaaaaaaaam! :D :) :) :)

Najlepsiejszego i tego co Tygryski lubią najbardziej! :) Spełnienia marzonek i wymyślenia kolejnych! :D Uśmiechu! :D :D :D :D :D Radości, szczęścia i miłości! :)

No i zdrówka!!!!!!! Za które wciąż trzymam kciuki!!! Pozdrowienia ode mnie i wszystkich moich znajomych "Rusztyłkowców"! Buziaki, tulaki i wszelkie uśmiechy! :)

Bazylia pisze...

samych dobrych i szczęśliwych dni, ZDROWIA!!!!!, spełnienia marzeń wszelakich i wszystkiego co najlepsze na świecie!, miłości, odwagi chyba nie muszę życzyć, bo masz jej za nas wszystkich tutaj więcej:) trzymaj tak dalej Paula:) bądź sobą bo świetnie Ci to wychodzi, jesteś naprawdę naszą "bohaterką" , pozdrawiam!!!!

qwertynickujacy pisze...

Sto lat! Sto lat!
Niech żyje, żyje nam!
Sto lat! Sto lat!
Niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz! Jeszcze raz!
Niech żyje, żyje nam!
Niech żyje naaaaaaaaam!

Dużo dużo zdrowia i nie gasnącego uśmiechu na codzień :D

"wyniki badań już w poniedziałek (o rany będziemy czekać jak na kolejny odcinek mody na sukces!" - uwielbiam takie poczucie humoru hihi, i ten cały Śmieciuch chyba też jak nie chce Cię opuścić

pinezka pisze...

STO LAT! STO LAT! STO LAT !STO LAT !STO LAT! STO LAT!WSZYSTKIEGO DOBREGO !ZDROWKA!!!SPELNIENIA MARZEN!TRZYMAM KCIUKI ZA WYNIKI BADAN:)

Jash pisze...

Paulino - spełnienia marzeń!
"Śmieciuch" - out!

Pozdrawiam wulkanik kipiący lawunią pozytywnej energiuni :-)

rima pisze...

Paulinko, STO LAT CI ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Jestes dla mnie wzorem:)

Prześlij komentarz