środa, 14 października 2009


Finał.
Tak,dziś był ostatni dzień naświetlań!Odkąd pojawiłam się w "Centrum Protonowym" czuć było w powietrzu dobre nastroje mojej protonowej drużyny.Mnie też dobry humor nie opuszczał.Spotkanie pełne żartów,planów na przyszłość i wzruszeń bo wszyscy się mocno zaangażowali w przygodę pewnej Polki.Kazali sobie obiecać pocztówkę z Warszawy jak już będę w domu,wśród bliskich.Nie musieli dodawać,że mam być uśmiechnięta.Uśmiecham się bardzo często.:)
Wzięłam dziś ze sobą aparat żeby zarchiwizować ową przygodę.Było trochę z tym zabawy.
O ile cudowniej jest przechodzić przez całą moją rakową podróż z uśmiechem.Lek na całe zło.Poważnie.
Tak więc zbliża się finał pobytu w Bostonie.Muszę pozapinać jeszcze sprawy na ostatni guzik.Tak żeby móc wylecieć bez niepotrzebnych myśli,może obaw?
Wypytać o wszystko,pozapisywać wszelkie info info w sowim dzienniku zdrowienia,podziękować,ucałować i wyściskać wszystkich medycznych ludków co pomogli.
Po nocach nie opuszczają myśli o podróży do Polski.Pamiętacie uczucie,jak było się małym dzieckiem,wigilia trwa a prezenty dopiero rano??Kurcze blaszka no muszę jeszcze trochę poczekać!
Miło mi to czekanie upływa bo Mi. u boku.Ot szczęściara ze mnie.Chora(podobno!) a szczęśliwa.Taki ten świat.PRZEWROTNY!

Na jednym ze zdjęć- "kapitan proton" :)

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

HeY Paulajna !!!!

Cieszy się Rycerz i serce się wzrusza,gdy Chrabianka w podróż wyrusza..

Zawżdy ta reszta co tu zostaje,jeszcze trochę się Tobą nacieszy i tak rozstaje...

Zdrowia życząc,jak Króla tron ,w potrzebie nie wachaj się Panna-do nas jak w dzwon...

Lotu świetnego,powitania Rycerskiego i milości co leczy,tutaj już chyba nikt nie zaprzeczy!!

Ozdrowiej NAM szybko Panienko abyśmy peany ku czci Twej dalej pisać mogli,Chociaż wyjeżdżasz to część Twa z nami tu będzie!!
My co jeszcze tu troszkę "na misji" jesteśmy,kiedyś też emocje pakowania przeżywać będziemy i dnia któregoś odwróciwszy się za siebie monetę żucimy ze zwykłym....a może jeszcze kiedyś....hm..?

Pozdrowiona bądż Dzielna Dziewczyno-choć to jeszcze nie wyjazdu czas,jakoś tak się Rycerzowi Gladowi...nastrojowo zrobiło....rozumiesz Panna...

Bywaj zaś do następnego wpisu....

myszka pisze...

Kochana, ciesze się razem z Tobą. Wracaj do bliskich i bądź szczęśliwa. Zaraziłaś nas swoim optymizmem i dalej zarażaj :)))) Trzymaj się dzielna dzieweczko i nie zapominaj o nas :)

Magda T. pisze...

Paulina-wracaj!!!!!!!!!!!!4444:):):):)

Adam pisze...

To świetna wiadomość! :) miłego pakowania walizek:) miłej podróży do domu:) miłego powitania:) wielu pozytywnych emocji i masę uśmiechu w czasie długo oczekiwanego spotkania z najbliższymi i przyjaciółmi:) spełniaj po powrocie kolejne swoje marzenia krok po kroku:) szczęścia życzę. O uśmiechu zawsze pamiętasz :)
Pozdrawiam trzymaj się ciepło:) w Polsce zima.

majerol80 pisze...

Gratulacje! Powodzenia, oby wyniki szybko okazały się świetne!

PatiZgr pisze...

:))))) :****

Unknown pisze...

:))))

Prześlij komentarz