sobota, 31 października 2009


Sobota.

Usiedliście kiedyś w swoim ulubionym fotelu i usłyszeliście takie tssssssyyyyyyyy?Że niby przywarliście do tego tworu i już wstawać nie będziecie bo jest tak przyjemnie?
To ja tak mam dzisiaj:)
W pamięci wciąż czwartkowa imprezka,gdzie znajomych kupa.W gardle zasychało od dialogów,zatankowałam chyba z 10 litrów wody,no i ok 24 jak kopciuszek pognałam do domu.Udało mi się nawet nie zgubić buta!
Spotkanie czaderskie,pełne pozytywu i wzruszeń,ale nie sądziłam,że będzie dość wyczerpujące dla mojego organizmu."Rano" obudziłam się o ... 12,i z łóżka nie wypełzłam przez większość dnia!
Nie wiem czy było to kwestią ponownego rozregulowania organizmu w aspecie czasowym(położyłam się spać w zbliżonych nocnych godzinach bostońskich),czy też ilością....niestety dyyyyyyyymuu papierochowego.Ścieło mnie z nóg,dobrze że miałam możliwość wysłuchania głoooośnej prośby mojego ciałka-człowieku opanuj się!Odpoczywałam cały dzień,a dziś wyspałam się za wsze czasy!
Kolejny tydzień zapowiada się dość sympatycznie-bo luźno.Dużo czasu to i dużo możliwości.Tymczasem weekend trwa.Chilloutujemy łepeczki.

Dzięki wielkie dla Mateo,Tomka i (Ex)Guru.!!!!!!!Było fajursko!Pokłon bardzo niski i choć mroźno się zrobiło, śmiało ściągam czapkę z głowy! ;)

7 komentarze:

PatiZgr pisze...

Najlepiej spedzac czas z tymi, ktorzy nas kochaja :) Buziak Paulinko :**

Thermano pisze...

Świetnie , że wszystko płynie Ci tak jak trzeba w kierunku portu Wyzdrowienie . Już z mgły wynurzają się jego kontury , choć jeszcze kawałek drogi .Buziaki

Thermano pisze...

Paula , a co Ty w ręku trzymasz ? ;)

Prunia pisze...

woda kochany,woda.Jestem na lekach.Nic innego nie wolno! :)

Thermano pisze...

Oj ja wiem , że nie wolno . Tylko tak piwo przypominało i pomyślałem , że ktoś Cię poprosił o przytrzymanie , inny zrobił zdjęcie i ..."busted!" :)Zdrówka Skarbie ( coś daty pomylone i godziny w blogu ...)

Unknown pisze...

ja może nie na temat, ale strasznie podoba mi się ten żółty szalik :D

Prunia pisze...

a dziekuje dziekuje.

Prześlij komentarz