piątek, 5 marca 2010


Za oknem rzec by można wiosna pełną gębą,no może gdyby pominąć niską temperaturę i ....wielkie ogromniaste płaty śniegu.Pogodowych niespodzianek u nas nie brak.
Ostatnie 3 dni były dla mnie bardzo luźne.O bolącym obojczyku prawie zapomniałam,chyba za sprawą Mojego Magika Energetycznego.Jak on to zrobił nie wiem,grunt ,że nie boli.
Jako, że mogłam przez chwilę posiedzieć w domu naprawdę odpoczęłam.Nie odczuwam żadnego zmęczenia,nie jestem już tak strasznie senna a i w środku czuję wielki ocean spokoju.Nie zakłócają go żadne wiatry,wszystko sprawia wrażenie mocno zharmonizowanego więc nie pozostaje mi nic innego jak bardzo się z tego cieszyć.
Ostatnio na kolana rzuca mnie wiele rzeczy,ale to co przeczytałam wczoraj było naprawdę wyjątkowe.Nie będe z resztą o tym pisać.Sami zobaczcie...

http://www.hatalska.com/2010/03/04/kup-sobie-blogera-czyli-aukcja-charytatywna-dla-pauliny-pruskiej/

Nie wiem ile jeszcze takich przejawów dobra mnie spotka,ale wiem że to co dostaje od Was jest bezcenne...Ludkowie jesteście cudowni.Najcudowniejsi.Na całym świecie.Nie wiem jak mam dziękować Wam i Natalii H.Może wieloletnim biciem serca?Nie mam słów po prostu....

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pogratulować pomysłu!!!!

Ludzie piszcie jak najwięcej o Paulinie.Na swoich blogach,mówcie wśród znajomych!!! Niech każdy podaje informacje kolejnym osobom..a wtedy jeszcze nie jednego człowieka uda się uratować!!!!

Trzymaj się Paulino.odpoczywaj.Miłego weekendu...

Prześlij komentarz