sobota, 31 lipca 2010

Pięknych kilka dni.


Muszę Wam powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem tych ostatnich kilku dni.Nigdy w czymś takim nie uczestniczyłam, nigdy nie byłam otoczona takimi ludźmi, takimi pokładami energii. Dziś już jestem na Mazurach, chwilowo wśród zgiełku portowego życia i nie mogę przestać myśleć o tym jak bardzo jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w zgrupowaniu owianym tematem tai chi. Nie dość że wykonałam mnóstwo ćwiczeń wzmacniających moją nogę, ciało, kręgosłup i wiele innych partii ciała, to jeszcze nauczyłam się wykonywać różne, bardzo ważne ćwiczenia oddechowe, które od kilku tysięcy lat wykorzystywane są w medycynie chińskiej. Teraz mogę zaczynać nimi każdy dzień i wizualizować jak to coraz szybciej wracam do zdrowia. Podoba mi się ten obraz.

Wracając z okolic "Whitegostoku" zagnało mnie na Mazury. Przyjaciele od kilku dni krążąc po tych polskich wodach,wypatrywali mnie ze swojej łódki. Dziś jesteśmy już wszyscy razem i lada moment, znów wypłyniemy tam, gdzie cywilizacja nie naznaczyła jeszcze otaczającej nas przyrody. Korzystam więc z chwili gdzie jakimś cudem w powietrzu jest internet.
Próbowałam przez 2 dni załadować jakiekolwiek zdjęcia, ale niestety jakość łącza, z którego korzystam na to nie pozwala.Pamiętajmy to są warunki prawie polowe.Nawet dla komputera.
W czwartek do Warszawy. Następny poniedziałek wzbijam się w powietrze i wyruszam w wielką podróż za ocean...

4 komentarze:

Korrida pisze...

To wspaniałe, że można czerpać tak ogromną energię od innych ludzi i z przyrody:)
Życzę Ci, ażebyś równie szczęśliwa była po powrocie z Bostonu:):):) Trzymam kciuki!

Unknown pisze...

:)

Ewa pisze...

Paulinko
Powodzenia:)
Pozdrawiam

kmcianlly pisze...

Paulino,
Trzymamy kciuki. Oraz mam do Ciebie prosbe mieszkam bardzo blisko Bostonu i tak sie zlozyo ze moj bratanek 14 lat w Polsce jest w trakcie
czekania na wynik 2 -giej biospy podejrzenie jest
rak tkanki miekkiej.Chcialbym sie z toba skontaktowci,zobaczyc. Moj E-mail is beata25@msn.com , cell(komorka)508-846-7932.
PLEASE CONTACT ME .Marian Zoch.

Prześlij komentarz