czwartek, 17 grudnia 2009

JUHUUUUUUU!


Korzystam z okazji i okupuje jakiegoś kompa w kafejce internetowej.Byłam rano.
Odebrałam.Wyszarpałam świstek papieru,a na nim notka o tym, że moja choroba jest stabilna!Dropsy jak były tak są ale przestał dziad rosnąć.Przestał się rozwijać.Przynajmniej póki co.
Bardzo się cieszę z takiego wyniku,bo (UWAGA!) był przecież miesiąc(licząc od wrześniowej tomografii), w którym nie brałam żadnych leków!!!
Więc rączki do góry,cieszymy się wszyscy razem,kręcimy aniołki na śniegu(czyż nie jest cudownie?) a ja w nagrodę lecę kupić kilo ekologicznych marchewek! :)
juuuhuuuuu!

17 komentarze:

faithpro pisze...

...........Nic dodać po za...A NIE MÓWIŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzisz Dziewczę,niech dusza się cieszy,bo jest i po co,a my razem z Tobą..dniem i nocą....

Teraz tylko pozytywne myślenie i nic innego oprócz świąt..nie chce tutaj czytać!!

GRATULACJE....Glad Rycerz co wiedział co mówi...PA!!!

myszka pisze...

Tak bardzo się cieszę. Teraz bierz urlop , zapomnij o chorobie, myśl o Sylwestrze i do przodu!!! Moje wyniki z tomografii nie są tak łaskawe, bardzo się pogorszyło, ale sapię, dyszę i też jestem na urlopie do 5 stycznia przed leżeniem w kolejnej klinice. Mam to gdzieś, ważne jest tu i teraz :))) Duuuuuuużo radości na każdy dzień - pozdrawiam

Magda T. pisze...

Super aniołkowo:):):).Pozdrawiam Ciebie serdecznie, zimowo-ciepło i tuż-świątecznie:):)

zomonek pisze...

cieszę się i życzę Ci dużo dobrego z każdej strony

tao pisze...

Nie mogło BYĆ inaczej! CUDNA P.P. czyt.- PePe(jeden z moich ulubionych uTworów). Zbychu przewidział Cię ćwierć wieku temu. On TAK Ma!? RADuj się na MAXa. SIRdecznie Pozdrawiam.
Nowy, wiekowy, świetlny obserwator. mk
P.S.
Czy mógłbym się na Tobie wzorować?

Prunia pisze...

Rób tak jak podpowiada Ci wiatr. :)

Jolanta pisze...

Ja naprawdę jestem szczęśliwa że wszystko o.k.I TAK MA JUŻ ZOSTAC!!! Pozdrawiam.Jolka

Adam pisze...

:)
Pozdrawiam serdecznie Trzymaj się ciepło:)
Wysyłam duży uśmiech:) i jeszcze więcej pozytywnych emocji:)
Wszystkiego najlepszego:)

Ania pisze...

Super wiadomość!

ZH pisze...

Komitet Specjalny Do Spraw Urody Wszelakiej Ciała i Duszy uznał - i niniejszym obwieszcza - ża Paulina Pruska jest naszom boginiom.

Monika pisze...

trzymam kciuki, jeszcze trochę daj mu czasu i sobie znikinie -na pewno tak będzie!!!! 3mam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

kate pisze...

Super Paula, następne badanie będzie jeszcze lepsze, te dziady będą coraz mniejsze, aż jeden po drugim zaczną znikać. Wiesz jakoś tak niedorzeczne wydają mi się te sprawy z paniką itd. Tak jak pisałam ci już wcześniej, ja gdzieś tam w głębi wiem i nie potrafię myśleć o tobie inaczej, jak o tej osobie wygranej, o tej, która dla współczesnej medycyny będzie przełomem...pomogę ci na ile mogę i będę to z całych sił wizualizować...a ty póki co rób swoje bo odwalasz kawał dobrej roboty, czyli dietka, medytacje, soczki, pozytywne myślenie i może dorzuć do tego garść pestek moreli :)

WTF pisze...

Strasznie się cieszę Paula! Dopiero co trafiłem na Twojego bloga ale masz ode mnie wielki szacunek. On już zdycha, zwycięstwo jest Twoje! :)

PatiZgr pisze...

:)

ula pisze...

Na pewno wszystko bedziesz dobrze,skoro nie rosnie,to juz nie damy mu hormonu wzrostu,tej paskudzie!biedaczko dasz sobie rade,sportowcy sa silni psychicznie a także fizycznie! :) dasz sobie rade kochana :) trzymam kciuki, pomodle sie za Ciebie wieczorkiem :)! trzymaj sie,i jedz te ekologiczne marchewki:D
A,ze jestem sportowczynia ;d to tymbardziej trzymam kciuki za zdobywanie nowych medali w starej dobrej formie :)
trzymaj sie,powodzenia!! :*
Anett, radyjko_15@op.pl

Aleksandra pisze...

:)))

Magda T. pisze...

Paula-dla Ciebie i Twoich bliskich przesyłam dobre życzenia na dobre Święta Bożego Narodzenia i na dobry Nowy Rok.pozdrawiam serdecznie:).Magda Terlikowska

Prześlij komentarz