środa, 23 grudnia 2009


Peace please!

Kochani z okazji Świąt życzę Wam wszystkiego dobrego.Spokojnych i miłych chwil,w ciepłej atmosferze.Zdrowia(bo czegóż ja mogę Wam życzyć!),uśmiechu(a jak!),odnajdywania szczęścia nawet w ciężkich chwilach.Żeby każdy z Was mógł wydreptać swoją wymarzoną ścieżkę,żeby życiowe sople rozpływały się z dotykiem promieni słońca,żeby każda chwila była Waszą wygraną.
Żeby wierzyć w to, że niemożliwe jest niczym,a każda gwiazda może być Wasza-jeśli się tylko po nią sięgnie.Żeby zrozumieć o czym mówi wiatr,żeby czuć się jak lecący żuraw,uwolnić się od natręctw i zawiłych myśli.
Miłości,pokoju i serdeczności,choć tych,śmiało mogę powiedzieć ,Wam nie brak.
Całuję wszystkich mocno i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję za to co dla mnie zrobiliście i dalej robicie.Anioły moje stróże - wesołych świąt!


O,i życze Wam jeszcze zdrowej pau,mogę? :)


13 komentarze:

Kardamonowa pisze...

Oglądam Cię w reklamie - i zawsze się cieszę na Twój widok ;) Jesteś dzielną kobietą. Spokojnych Świąt. Trzymam za Ciebie kciuki.

PatiZgr pisze...

Możesz :) Wesołych Świąt :)

Karolina pisze...

Wesołych Świąt oraz bardzo bardzo dużo zdrowia :* :) Oraz szczęśliwego nadchodzącego nowego roku :)

faithpro pisze...

Nic dodać....nic ująć.....!!!

"....Pójdżmy Wszyscy do stajenki,do Jezusa i Panienki..."

Droga Paulino Zawsze,Zawsze i Zawsze pogody ducha,ZDROWIA!!,Szczęścia i zdobycia wszystkich ośmiotysięczników....Bądż zawsze taka.....

Glad Rycerz co się kaja trochę.....hih..

pinezka pisze...

Paula!WESOLYCH SWIAT!-Duzo zdrowka...:)

Olusia pisze...

Paulinko możesz wszystko ;) pokazujesz to nam każdego dnia ;) Życzę Tobie zdrowia przede wszystkim ;)żebyś była zawsze taka dzielna, nie rezygnowała ze swoich marzeń i żebyś jak najwięcej ludzi zarażała ciepłem i radością która jest w Tobie ;)
Wesołych, spokojnych Świąt ;)

cudak pludak pisze...

Kochana zawdzięczam Ci tak wiele, przywracałaś wiarę wtedy kiedy gdzieś tam się chowała. Jesteś cudowną Iskierką posyłającą szczęście do ludzi i to piękne i to raduje bardzo. Więc Tobie Świąt magicznych i radosnych, bo to taki czas kiedy wychodzi z nas dziecko co cieszy się z płatków spadającego śniegu (choć w tym roku to trzeba naprawdę wytężyć wyobraźnię) i w Nowym Roku marzeń najcudowniejszych i najbardziej niemożliwych spełnienia bo wiara przecież czyni cuda;)

WESOŁYCH WESOŁYCH WESOŁYCH ŚWIĄT:*:*:*

Ania pisze...

Paulinko- Niesamowita dziewczynko :)
Życzę Ci z okazji Świąt, ale nie tylko od Święta, jeszcze więcej optymizmu i uśmiechu, wiary, nadziei i miłości. Ekologicznych marchewek, pysznych soczków, morza zielonej herbatki i deszczu czterolistnych koniczynek.
Ściskam najmocnije jak potrafię
Ania

marko pisze...

Pogodnych, radosnych i wiele ciepelka w nowym 2010 roku

Aleksandra pisze...

piękniejszych życzeń nie wymyslę więc życzę tego samego :)) :*

Adam pisze...

WESOŁYCH ŚWIĄT:)

Jacek pisze...

Cześć Paulina,

Mam na imię Jacek, Twoją historię poznałem z Glamour. Po artykule tylko dwa słowa cisną się na usta --->>> JESTEŚ WIELKA :) Nie chcę się tu rozpisywać: liczę na bezpośredni kontakt na adres jacek.motylewski@wp.pl Może moja wiedza w jakiś magiczny sposób Ci pomoże :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Życzę Ci Megaton wewnętrznej ENERGII i uśmiechu każdego dnia!!! Jacek z MPO (Moje Przedsiębiorstwo Oczyszczania)

Katarzyna pisze...

Paulinko! zycze Ci samych pieknych dni, pogoddnych myśli, spełnionych nadziei na 2010 rok, posyłam wiele serdeczności. Kasia,

Prześlij komentarz