poniedziałek, 24 stycznia 2011

Weekend minął błogo bo w cudownej atmosferze przyjaźni. Zaliczyłam nawet typowe dla regionu New England śniadanie w knajpce gdzie obowiązującym strojem jest piżama ( przy temperaturze -15 dresy też są akceptowane ). Miło w takich chwilach zapominać, że tęsknię.To naprawdę dla mnie dużo. Jason i Elif odwalają kawał dobrej roboty, będąc tu i teraz. Przy mnie.
Dziś zalegam w domu, bo jest naprawdę zimno. Ocean sprawia, że odczuwalna temperatura jest zimą o wiele wiele niższa niż rzeczywista. Jutro już ma być cieplutko ( jedyne -4 ). I całe szczęście bo czeka na mnie kilka spraw, które muszę załatwić - chociażby cotygodniowa morfologia.
Powoli zaczynam marzyć o wiośnie. W zasadzie nie mogę się jej doczekać. Coś czuję, że te pierwsze ciepłe miesiące, wniosą wiele dobrego w moje życie.
Tymczasem dzielę się z Wami owsianką. :)

9 komentarze:

faithpro pisze...

WOW!!!..Dzięki za owsiankę..PYCHOTA !!!


Wiosna przyjdzie też...zresztą Przywieziesz nam wiosne sobą jak wrócisz z wojaży..

Narazie siedź w piżamce w knajpce , zalegaj w domu a jutro korzystaj z podwyzszonej wyczuwalnej temperaturki i biegaj za sprawami...

..Ja naprawdę się cieszę że Jesteś po tej stronie wielkiej wody oraz że udało się Tobie , dzięki Tobie zajść tak daleko.....Trzymaj się tak dalej...!!!!

Glad Rycerz co wraz z chorym narybkiem w domostwie przyklejon do tapczanu jest..

Buła pisze...

Niezmiennie od wielu miesięcy trzymam kciuki i przesyłam ciepłe myśli:)

oleńka pisze...

Owsianka przecudnie wygląda... ;))) Smakuje pewnie jeszcze lepiej ;))

Babucha Kompostucha pisze...

owsianka, owsianka, mniaaaam! ;-)
dziękuję!
i znów słoneczko w Twoich słowach ;-)

bajoj pisze...

smakowicie, kusząco, zachęcająco wyglądają te owoce...Nie zastąpią lodów ze Starowiśln.j w Krakowie, ale są dobrym wypełnieniem oczekiwania na nie (w przypadku niektórych osób owo oczekiwanie może potrwać kilka lat...tym bardziej warto o nich marzyć).

pzdr

Avoorm pisze...

ciepłe pozdrowienia z chłodnej Wawy :) adam.m.

Anna pisze...

Sniadaniowa Piżama party :). Owsianka cudna ! trzymaj sie dzielna lasko! nawet nie wiesz, ile ludków przesyła ciepłe i wiosenne fluidy !.a.

widelczyk pomocnik pisze...

O mamo!aż się boję czytac posty i komentarze, tyle w nich pyszności :) w Wawie podobnie, biało wszędzie, zimno wszędzie, ale rozgrzewają na szczęście kochane ludki. Cieszę się, że masz znacznie lepszy humor, to znaczy, że czujesz się dobrze :) pozdro z Mokotowa (hehe, zawsze chciałam to napisac ;)

widelczyk pomocnik pisze...

Pau, może Cię to zainteresuje: http://wyborcza.pl/1,75476,8993227,Jedzenie_moze_leczyc.html. W artykule jest podany namiar na lekarzy.

Prześlij komentarz