sobota, 17 października 2009

No to Pa!

Siedzę na walizkach,Mi. szykuje obiad,a za 3,5 godziny będę już na pokładzie jambo.
Wszystkie konsultacje przebiegły pomyślnie.Umówiliśmy się z lekarzem na "randkie" w szpitalu w styczniu.Będziemy robić kolejne badania testy,planować przyszłość.
Wyniki krwi są lepsze niż były przed naświetlaniami (ha!),więc organizm w pełnej gotowości.Wie jak należy działać.
Nie o tym jednak teraz.Chciałam przesłać całusów moc,już niebawem będę w Polsce.Emocje coraz większe.Miło myśleć że będę zaraz w objęciach rodziny.Bardzo się za wszystkimi stęskniłam.Bez wyjątku.
Fajnie,że byliście tu ze mną.Skrzydła szybciej odzyskały swoją moc.Na tyle szybko,że jestem gotowa pofrunąć w ojczyste strony.Dzięki wielkie.
Widzimy się w stolicy!

:)

7 komentarze:

faithpro pisze...

Brawo!! Brawo!!!!

My zaś tu pozostająca brać rycerska ślubujemy strzec dla Panienki miejsca powrotu.Oczekując dobrych wyników w kraju,ciesząc się z Twojego powrotu do zdrowia,do rutynowej kontroli na tym lądzie znowu w styczniu....HIP-HIP HURRRAAAAA,HIP-HIP HRRRAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrów Panna POLSKĘ od tych co tutaj troszkę tęsknią,kiedyś może i nam uda się razem słowo zamienić...Narazie zaś Tobie Dziewczęcie CZYNU kciuki nasze trzymane i powodzenia życzenia!!!

NIechaj Ciebie humor nie opuszcza jako i zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tego Ci życzy Glad Rycerz na drogę...

Dżastina ^^ pisze...

` a jednak wszystko się udało :)

Trzymaj się !

Magda T. pisze...

Jesteś już w Polsce!!!!!!!!!!!:):):):)Witaj!!!!Ciesz się spotkaniem z najbliższymi!!!!PAULINA-JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PatiZgr pisze...

Witaj :) :*

Katarzyna pisze...

witaj z kraju dalekiego. Polska Cię kocha i czeka... nabieraj sił. ciesz sie bliskimi i wracaj do nas szybciutko. bo tesknimy..

Małgorzata pisze...

POWODZENIA!

Ewa pisze...

dziś pierwszy raz usłyszałąm o Tobie i zaraz szybko weszłam tu. poczytam spokojnie bloga i niczego nie omine a teraz witam Cię bardzo i trzymam kciuki i podziwiam . pozdrawiam gorąco. EWa

Prześlij komentarz