czwartek, 12 sierpnia 2010


Się działo!

Już o 5 rano, trochę za sprawą zmiany czasu a trochę z ekscytacji, zerwałam się na nogi.
Wizytę w szpitalu zaczęłam kontrolną morfologią, która znów lepsza niż poprzednio. Trochę się uspokoiłam,bo ostatnim razem moja odporność ... cóż, nie była w najlepszej formie.Dziś jest cacy.
Kochani, wstępna opinia chirurga i radiologa jest taka że na płucach nie widać nic na co należałoby zwrócić uwagę. Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to bardzo dokładna ocena ( taka jest zadaniem grupy radiologów oceniających skany na wielkim ekranie -full hd i te sprawy) a konkretny raport z przeprowadzonego badania dostanę najpewniej w środę -wstrzymuję się z szerokim (tak trochę go skracam po prostu) uśmiechem.Trzymamy kciukaski, a za tydzień rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Sprawa bólu w pachwinie też nie rozwiązała się do końca. Dr Wiosna, ten sam co sprostał rok temu poważnej operacji Pani Pauli P. aby dokładniej ocenić stan rzeczy zasugerował wykonanie dodatkowego badania jakim jest Rezonans Magnetyczny. Mam je zrobić w sobotę. Za 7 dni (również środa kochani!) umówiliśmy się na kolejna " randkę " co by o tym więcej porozmawiać.
Po krótce dodam tylko, że zdaniem Lidera grupy Operacyjny Dream Team akcji "Śmieciu.... won!" sprawa dotyczy nerwu i jego nadwrażliwości na zmiany w anatomii spowodowanej zarówno operacją jak i naświetlaniami, które to przeszłam rok temu.Wielkie ufff, bo tajemnicza plamka widoczna na zdjęciu RTG stała się przyczyną dość długiej konsternacji. Z tych owianych drętwym limatem....

Tak więc czekamy.W przyszłym tygodniu więcej konkretów.Tymczasem korzystam z pięknego lata. Pięknie jest tu i teraz. Cacuszko.
Fotka z przejażdżki po Bostonie. :)

10 komentarze:

Anonimowy pisze...

O witaj znów!!

Widać jako inne złącze pomaga w komunikacyii!!! Zaś jak i ja kiedyś się przebiłem tom akurat w zamku swym nie stacjonował,a teraz TY z innego strimu korzystasz!

Cieszy mnie optymiZM !!! Zapewne uznaję też następne wyniki i zalecam spokój i odpoczynek...no i jazdy tym wspaniałym flamandzkim pojazdem ...w którym to na zdjęciu występujesz...Cud to ci piekny a i daszysko widoków nie zasłania,podczas gdy normalnym powozem się jeździ to jeno końską d..@#^&@#&& ę widać..Zaś u Panny to proszę jakże wspaniałe krajobrazy podziwić możesz...

Trzymaj się cieplutko i pamiętaj że jak mnie nie widać toż to znak że serwerus nie pozwala,ale zawsze jestem i kciuki trzymam i Panience jaknajlepiej życzę!!!!!!!!!!!!!!!


Glad Rycerz..wieczorową porą...

sercem z wami pisze...

Kochana Pol...lacze sie z Toba w tym skroconym usmiechu...do srody juz niedaleko...ciesz sie sloncem i emocjami z zycia.Nie mam strachu...bo wiem,ze bedzie dobrze...

Przytulam cieplutko nasza wojowniczke...PRECZ Z PANEM SMIECIUCHEM!!!!

onka

Anonimowy pisze...

a JA znów we czwartek rano zaglądam i Paulince Dzień DOBRYYYY...wołam!!!!!!!!!!!!!!


Popatrz..jaki piekny dzień...

kate pisze...

toż to piękna pana po ulicach Bostonu pomyka i udowadnia wszystkim, że najwięcej witaminy mają ....Pauliny :) kochana, twoje mordęgi związane z ślinotokiem na widok lodów, ciasteczek etc.- odpłacają ci zdrówkiem. Warto było się powstrzymać! Zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Czekam na wieści. Buziaczki

Ewa pisze...

Ale Ty jesteś piękna Paulino.
Życzę wszystkiego dobrego.

Korrida pisze...

Korzystaj, Kochana, z każdej chwili! Drzemie w Tobie tyle optymizmu i dobrej wiary, że nic i nikt nie da rady Cię pokonać! A już na pewno nie żadne Śmieciuchy!:):)
U nas (Polska-Wielkopolska) od rana siąpi deszcz, delikatnie wymuskał moje gołe nogi, kiedy biegłam do autka i barrrrdzo ciepło. To chyba podobnie, jak obecne bostońskie klimaty.
Trzymaj się cieplutko!

Rodzinka pisze...

Trzymam bardzo mocno kciuki!! Dziewczyno jestes wielka!!

Ewa pisze...

Paulinko
Wróciłam dziś po kilku dniach nieobecności w domu i zaraz czytam wieści od Ciebie.Odpoczywaj,bądż dobrych myśli.Tak wiele osób życzy Ci szczęścia i powodzenia w walce.
Pozdrawiam
P.s.Który doktorek jest przystojniejszy-warszawski czy bostoński?

Anonimowy pisze...

Puk....puk....i Glad Rycerz pyta co nowego z poniedzialkiem...

dzień DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JustCandyShop pisze...

Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki.

;-)

www.paulinagajewska.xn.pl

Prześlij komentarz